wnetrzaikrajobraz.pl

Poszukiwania klasycznej podłogi, która wpasuje się w każde pomieszczenie domowe bywa trudnym zadaniem. Jednak marka Quick Step przygotowała coś specjalnego dla klientów poszukujących takich rozwiązań. To funkcjonalne panele Quick Step – majestic mj3551, które są nie tylko spełnieniem ich wizualnych marzeń, ale również są funkcjonalnym produktem odpornym na wiele przeciwności losu. Dodatkowo ich montaż jest bardzo prosty i poradzi z nim sobie każdy.

 

Montaż paneli Quick Step – majestic mj3551

 

Jednym z największych atutów paneli Quick Step – majestic mj3551 jest łatwość ich montażu. Wiele osób pamięta czasy, w których podczas zmiany podłogi w danym pomieszczeniu trzeba było przez kilka dobrych dni oczekiwać fachowców, którzy mogliby za nie małe pieniądze wykończyć daną podłogę. Panele Quick Step majestic mj3551 posiadają niezwykle prosty i intuicyjny mechanizm montażu przez co każdy amator majsterkowania spokojnie sobie z nimi poradzi. Wszystko oparte jest o intuicyjny system Uniclic, który dokładnie znajduje się na zakończeniu każdej listwy. Są one tak skrojone, że idealnie wchodzą w siebie zamykając się na zatrzask. Jednak wszystko po kolei…

 

Na początku warto zakupić odpowiednia ilość paneli dopasowaną metrażem do pomieszczenia, którego podłoga za niedługo nabierze nowego blasku. W przypadku chęci posiadania ogrzewania podłogowego znajdującego się pod panelami Quick Step – majestic mj3551 warto wyposażyć się w folię odbijającą ciepło. Jest ona tak skonstruowana, że gwarantuje odbijanie ciepła, które chce wrócić do powierzchni ziemi. W wyniku tego całe ciepło będzie oddawane do paneli, które przekażą je do otoczenia.

 

Po wyłożeniu folii można zabrać się za właściwe układanie paneli. Wystarczy rozpocząć od wybranej ściany i układać panele idąc prostopadle do powierzchni przeciwległych ścian. Listwę wkłada się jedna w drugą metodą zatrzaskową, która gwarantuje, że panele będą bardzo ściśle przylegać do swojej powierzchni. Po włożeniu prawie całej podłogi przychodzi czas na ostatnie cięcia – bardzo rzadko zdarza się, że ostatni panel idealne pasuje do zakończenia układania podłogi. Wtedy wystarczy dociąć go na odpowiedni wymiar i dopasować aby idealnie zakończył całą konstrukcję.

 

Gwarancja producenta

 

Marka Quick Step oferuje szereg pakietów gwarancyjnych na swoje produkty – niektóre z nich sięgają nawet 25 lat użytkowania paneli. W wyniku tego można być przekonanym, że zakupione panele posłużą na bardzo długi czas – bez konieczności ich przedwczesnej wymiany spowodowanej uszkodzeniami.