wnetrzaikrajobraz.pl

 

Firma KAMAL od lat znana jest z produkcji wysokojakościowych wyrobów betonowych, w tym m.in. obrzeży krawężnikowych. Niezależnie od tego, czy jesteś klientem indywidualnym potrzebującym obrzeży krawężnikowych do swojego ogródka czy inwestorem realizującym duży projekt z użyciem tych elementów, u nas znajdziesz materiały, których poszukujesz. Zapraszamy do poznania naszej bogatej oferty obrzeży krawężnikowych KAMAL.

 

 

Obrzeża do kostki brukowej

Obrzeża do kostki brukowej, zwane inaczej obrzeżami krawężnikowymi, mijamy praktycznie każdego dnia. Obecne są głównie w strukturze dróg, a także w aranżacjach parków czy ogrodów. Pełnią kilka istotnych funkcji. Najważniejszą z nich jest zapobieganie rozsuwaniu się kostki brukowej. Dzięki zastosowaniu tych elementów możemy także zadbać o wizualny porządek przestrzeni, gdyż z łatwością oddzielimy poszczególne strefy aranżacji, takie jak trawnik i ścieżka.

Nie bez znaczenia jest także funkcja dekoracyjna. Obrzeża krawężnikowe stanowią estetyczne, subtelne wykończenie ułożonej powierzchni. Ważną funkcję pełnią też krawężniki podjazdowe. Jak nazwa wskazuje, ułatwiają one podjazd, eliminując ryzyko uszkodzenia pojazdu. Są także ułatwieniem dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich czy prowadzących wózki z dziećmi lub wózki pomocnicze, np. do przemieszczania ciężkich przesyłek. Obrzeża krawężnikowe, które dodatkowo wyposażone są w płyty ściekowe, pełnią także istotną rolę w odprowadzaniu wody.

 

 

Oferta obrzeży krawężnikowych KAMAL

W ofercie KAMAL dostępne są różne rodzaje obrzeży krawężnikowych. Mowa tutaj między innymi o krawężnikach betonowych, krawężnikach wjazdowych czy krawężnikach ogrodowych. Dysponujemy także całym szeregiem krawężników stosowanych w ruchu drogowym, np. krawężnikami skośnymi, trapezowymi, krawężnikami prostymi zwykłymi i ciężkimi, opornikami czy też niskimi krawężnikami wjazdowymi.

Oferujemy również duży wybór krawężników chodnikowych – zarówno wypukłych o promieniach od 0,5 do aż 12 metrów, jak i wklęsłych – o promieniach od 3 do 12 metrów. Wyboru możemy także dokonywać spośród obrzeży krawężnikowych o różnych wysokościach, grubościach i kolorach. Wszystkie produkty charakteryzują się bardzo dobrą wytrzymałością i atrakcyjnym designem. Na bieżąco poddawane są kontroli jakościowej.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu. W razie potrzeby nasi pracownicy z przyjemnością udzielą wsparcia w wyborze obrzeży krawężnikowych najlepiej dopasowanych do potrzeb konkretnego projektu.

 

https://parasol-ogrodowy.pl https://valueformichigan.com https://naszamlawa.pl/wiadomosci/na-co-uwazac-kupujac-ubezpieczenie-domu/