wnetrzaikrajobraz.pl

W ostatnich latach bardzo dużą popularnością cieszy się obrus wodoodporny. Nie ulega wątpliwości, że różne funkcje pełni obrus założony na stole. Nie tylko uzupełnia wystrój wnętrza, ale również zabezpiecza blat i obrzeża mebli przed zniszczeniami i zabrudzeniami. Warto dodać, że może nam pomóc stworzyć naprawdę wyjątkowe dekoracje.

Zakup obrusu wodoodpornego – czym się kierować przy wyborze?

Wybór jest bardzo duży, więc każdy bez większego problemu może znaleźć coś dla siebie. Godne polecenia są modele jednokolorowe, które potrafią wspaniale ożywić wnętrze. Bardzo dobrego dopasowania do wnętrza wymagają wszystkie intensywne barwy. Wygląd salonu potrafią w jednej chwili odmienić nowoczesne obrusy na stół. Warty uwagi jest obrus wodoodporny Mila, który wykonany jest z poliestru i ma po zewnętrznej stronie dodatkową powłokę teflonową. Jest to obrus, któremu nie są straszne zabrudzenia oraz plamy. Sprawdzi się doskonale na tarasie, w ogrodzie lub na balkonie. Jeśli kupisz taki obrus to możesz dodać uroku swoim aranżacjom. Kolejny obrus godny polecenia to Julia, który podkreśli jesienną aurę i też sprawdzi się dobrze na zewnątrz. Obrus także jest wyprodukowany z poliestru, dlatego jest wytrzymały i może posłużyć przez wiele lat. Virginia to najnowsza kolekcja obrusów dekoracyjnych, które wykonane są z poliestru i z zewnętrznej strony zabezpieczone są niezawodną teflonową powłoką. Są to obrusy plamoodporne i wodoodporne, a do tego świetnie radzą sobie z zabrudzeniami z tłuszczu.

Obrus Virginia – sposób na zawsze czysty stół!

Obrus Virginia został stworzony z myślą o stołach wystawionych na działanie atmosferycznych warunków. Bez wątpienia można go wykorzystać na stoliku kawowym w ogrodzie lub na balkonie. Tego typu obrus wodoodporny jest dla Ciebie, jeśli jesteś miłośnikiem geometrycznych kształtów lub niebanalnego wzornictwa. Należy pamiętać, że obrus jest uzupełnieniem domowych dekoracji, które pozwala wygodnie użytkować stół. Kluczowa jest wielkość obrusu oraz wybór materiału. Do wielkości stołu powinien być dopasowany rozmiar obrusu. Jeśli chodzi o optymalną długość zwisu bocznego to jest to 20 cm z każdej strony. Będziesz w pełni zadowolony ze swojego wyboru, jeśli dobrze dobierzesz materiał. Jednym z najpopularniejszych surowców jest bawełna. Jest to tkanina, która nie jest podatna na zagniecenia.

https://groupe-printco.pl https://puneonlinemall.com Biurko białe