wnetrzaikrajobraz.pl

 

Nowoczesne meble ogrodowe zaskakują nas nie tylko swoim wzornictwem, ale też przemyślanym designem, który dopasowany jest do potrzeb kupujących. Topowi producenci mebli ogrodowych stawiają na innowacje – meble są lekkie, trwałe i wykonane z materiałów o podwyższonej odporności na ścieranie. Leżanka na balkon jest dzisiaj jednym z najchętniej wybieranych mebli. Dlaczego?

Funkcjonalna leżanka na balkon

Wśród licznych mebli ogrodowych leżanka na balkon cieszy się olbrzymim zainteresowaniem. Wynika to przede wszystkim z jej wysokiej funkcjonalności – mówią pracownicy marki gardenspace.pl. Leżanka na balkon to produkt, który pozwoli nam na wygodne opalanie się, czytanie czy nawet drzemanie w cieniu parasola, jeśli przyjdzie nam na to ochota. Odpowiednio skonstruowana i profilowana leżanka zapewni nam komfort i wygodę bez względu na porę dnia.

Jak zaprojektowano leżak na balkon? Podstawą jest jego stelaż wykonany z lekkiego aluminium. Niska waga tego tworzywa sprawia, że mebel jest lekki, co przekłada się bezpośrednio na łatwość jego podnoszenia czy przenoszenia. Druga istotna sprawa to malowanie proszkowe: konstrukcja jest w ten sposób zabezpieczona przed działaniem wilgoci i korozją. Okrycie mebla tworzy plecionka technorattanowa – jest to tworzywo syntetyczne o nieporowatej strukturze, które nie wchłania brudu czy wilgoci. Leżak posiada regulowany zagłówek – możemy samodzielnie decydować o tym, jak wysoko jest on ustawiony. Szukając leżanki w dobrej cenie warto wykorzystać meble ogrodowe outlet.

Leżanka na balkon w cieniu parasola

Szukając sposobów na podniesienie jakości wypoczynku warto zadbać o cień! Najprostszym sposobem na cień na balkonie jest wybranie niewielkiego parasola ogrodowego, który całkowicie zmieni przestrzeń i nada jej estetyki. Nowoczesne parasole ogrodowe odznaczają się trwałą konstrukcją, jak również świetnymi parametrami technicznymi. Ich czasza nie nagrzewa się, przez co gwarantują komfortowy cień.