wnetrzaikrajobraz.pl

Poznaj najmodniejsze dekoracje weselne w tym i nadchodzącym sezonie: lampki zwisające z sufitu, napis led Od teraz my, liczne złote świece czy kompozycje kwiatowe z polnych kwiatów. Trendy w branży weselnej budzą wiele emocji. To ważna chwila dla zakochanych, dla których uroczystość zaślubin wymaga odpowiedniej aranżacji. Znajdź inspirację wśród przedstawionych niżej propozycji.

Napis led Od teraz my

Ozdoby świetlne, takie jak napis led Od teraz my, to nr 1 wśród modnych dekoracji weselnych. W minionym roku widoczne były na każdym niemal weselu pod różnymi postaciami: better together, just married, all you need is love, mr&mrs, miłość, młoda para, hej wesele, gorzko gorzko. Oczywiście, nie bez powodu. Napisy ledowe to element większego trendu na oryginalne światło. Tuż obok nich widoczne były lampki, zapalone świece, spektakularne żyrandole w stylu glamour. Chodziło o błysk.

Napis led to połączenie nowoczesności i romantyczności. Robi doskonałe wrażenie szczególnie wtedy, gdy na polskich weselach wykorzystywany jest w formie napisu w języku polskim. Zdobi ścianki za Młodą Parą lub ścianki, na tle których goście mogą robić sobie pamiątkowe zdjęcia.

Światełka led

Na przejściu, w łuku, przy suficie w formie łańcuchów świetlnych i zwisające z sufitu, na stołach i za Młodą Parą. One mogą być wszędzie, gdzie tylko zamarzysz. I w każdym tym miejscu wyglądały będą fenomenalnie, tworząc wyjątkową atmosferę i elegancko oświetlając wnętrze sali weselnej.

Często wykorzystywane są w formie zwisającej z sufitu za plecami Młodej Pary. Stosowane są więc podobnie do napisów – rozświetlają Młodą Parę, wyróżniają ją i przyciągają wzrok. Przy odpowiedniej aranżacji współgrały będą z większością popularnych obecnie stylów: rustykalnym, minimalistycznym, industrialnym i tematycznym. Choć i wtedy, gdy wesele ma motyw przewodni, to dobrze dobrany napis doskonale podkreśli jego charakter i wpisze się w oczekiwany efekt.

Ozdoby kwiatowe

Kwiaty były, są i będą również w nadchodzącym sezonie. Ich obecność stała się na weselach niemalże oczywista. Zmieniają się jednak trendy dotyczące ich ułożenia czy rodzaju. Chętnie wykorzystywane są polne kwiaty, które w naturalny sposób znajdują swoje miejsce na salach: w vintage wazonach, rozłożone na stołach lub – podobnie jak lampki – zwisające na sznurku z sufitu.

Coraz większą popularnością cieszą się wiszące kwiaty – albo w drobnej formie jak wspomniane polne kwiaty, albo w spektakularnej jako jeden duży element kwiatowy w centralnym miejscu sali. Czasem na stole, np. Młodej Pary, ale coraz częściej również nad nim.

Świece (w szczególności złote)

Mogą się palić, a wtedy ich efekt ma szansę dosłownie rozbłysnąć albo i nie. Same w sobie są dekoracją, która pięknie wzbogaca stoły weselne. Kluczowe jest, aby świece były w dużych ilościach. Mogą być one identyczne, najczęściej wtedy długie i klasyczne, a mogą być połączeniem wielu różnych kształtów, kolorów i rodzajów. Ten pierwszy wybór lepiej sprawdzi się na weselach minimalistycznych czy eleganckich. Również te nawiązujące do stylistyki vintage lepiej prezentowały się będą w formie długich świec, najlepiej właśnie złotych, włożonych do postarzałych świeczników.

Rodzinne fotografie

Trend na umieszczanie rodzinnych fotografii na weselu ma się dobrze już od kilku lat. Z czasem nabiera jedynie na intensywności, zamiast słabnąć. Podejrzewać więc można, że to istotny element dekoracji weselnych na sezon 2023. Rodzinne zdjęcia zawieszane są na sznurkach w stylu rustykalnym, rozkładane na specjalnie przeznaczonych do tego stołach czy wkładane w zdobione ramki i umieszczane z boku na jednej ze ścian sali.

Są miłym akcentem, który zwiększa poczucie przytulności i zażyłości wśród gości. Na fotografiach zazwyczaj znajdują się Panna Młoda i Pan Młody jako dzieci, ślubne zdjęcia ich rodziców, wspólnie spędzone chwile jeszcze jako narzeczeni czy ulubione kadry ze wspólnych wyjazdów z przyjaciółmi.

Również ściana z fotografiami często dodatkowo ozdabiana jest światełkami ledowymi.

https://beesafe.pl/porady/jazda-bez-prawa-jazdy/ https://bdswebwizard.com Białe meblościanki